Wesprzyj nas!

Pielgrzymka z Zaolzia na Jasną Górę to o wiele więcej, niż lipcowy tydzień spędzony na radosnym kroczeniu w stronę Częstochowy. To przede wszystkim całoroczna praca grupki Bożych zapaleńców, którzy mimo mnóstwa różnorodnych obowiązków starają się znaleźć nieco czasu, by całą tę machinę wprawić w ruch. I choć niejednokrotnie dajemy z siebie wszystko, wiemy, że nie ruszylibyśmy z miejsca, gdyby nie ogrom modlitwy i wszelka pomoc – nawet najmniejsza – Dobrych Ludzi, których Pan Bóg stawia na naszej drodze. Jeśli więc masz pragnienie wsparcia nas w jakikolwiek sposób, zapewniamy, że bardzo Cię potrzebujemy!

MODLITWA

Podstawową formą pomocy, w którą każdy może się włączyć, jest modlitwa. Jeśli możesz mieć w pamięci nasze dzieło pielgrzymkowe – będziemy wdzięczni za każdy akt strzelisty! Wsparcie z Niebios jest nam niezmiernie potrzebne – wszak, jak to mówią, „bez Boga ani do proga”, a my mamy do przejścia całkiem sporo kilometrów 🙂

Intencje
1. O obecność kapłana na pielgrzymce.

OFIARA

Z roku na rok staramy się możliwie jak najbardziej obniżać koszty uczestnictwa w pielgrzymce, by każdy, kto tylko chce, mógł wziąć w niej udział bez troski o to, skąd wziąć pieniądze. Jednak kolejne edycje generują coraz to nowe wydatki, związane przede wszystkim z potrzebą utrzymania w przyzwoitym stanie zużywającego się sprzętu. Jeśli stać Cię na to, by wesprzeć nas finansowo, gwarantujemy, że Twoja pomoc nie pójdzie na marne!

Konto w Polsce
Numer konta: 87 1050 1403 1000 0023 0359 9472
ING Bank Śląski Spółka Akcyjna, Sokolska 34, Katowice
Tytuł płatności: 15092433

Konto w Czechach
Číslo účtu: 7996000001/5500

Za każdy dar serca dziękujemy!

POSŁUGA

Grono organizatorów jest szerokie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by poszerzyło się jeszcze bardziej! Jeśli masz talenty, którymi mógłbyś się z nami podzielić, zapewniamy, że nie będziesz się nudził. Wystarczy odrobina dobrej woli!

Kontakt:
E-mail: info@ppzaolzie.eu
Tel CZ: +420 733 441 491
Tel PL: +48 784 563 422